Růženín – kámen srdce a lásky. Jaké jsou jeho účinky?

Jemný a růžový kámen zvaný růženín zná asi každý. Znáte ale všechny jeho vlastnosti a historii? Růženín má jako léčivý kámen silné postavení v historii již od starověkých Egypťanů a Řeků. A rozhodně zaslouženě.

Růženín znala již egyptská bohyně Isis, která jej používala k udržení krásné a mladistvé pleti. Tento kámen měl však své postavení i v antice – staří Řekové jej nosili u sebe, nejen pro posílení lásky, ale i srdečních činností. Růženín je po staletí uznáván jako kámen, který léčí srdce – ať už posiluje srdeční rytmus, či léčí zlomené srdce z nešťastné lásky. Růženín se zaměřuje na srdeční čakru, kterou svými vibracemi otevírá a harmonizuje.

Posiluje lásku, ale nejen k druhým – i k nám samotným. Harmonizuje naši duši i vztahy. Posiluje vnímání světa kolem nás a laskavost. Je vhodný k meditaci, protože zvyšuje citlivost a chrání nás před hrubostí.

Mít na sobě ve svůj svatební den náramek z růženínu prohloubí váš zážitek a ochrání váš speciální den před vším špatným. Nebo můžete tento růžový kámen přidat na svatební stůl k dekoracím. Jeho jemné vibrace dodají vašemu dni harmonii a vyčistí prostor od všech černých myšlenek.

Hodit se vám také bude, pokud se léčíte se srdcem či trpíte na nějakou psychosomatickou poruchu, způsobenou potlačováním emocí. Růženín léčí rány z lásky, citová ublížení, zrady a pomáhá najít vnitřní klid a dojít k odpuštění. Pomáhá při léčbě neplodnosti a nemocech pohlavních orgánů. Pokud budete chtít vyčistit svou domácnost od elektromagnetického smogu, umístěte růženín poblíž televize nebo počítače. Nejlepší je tak učinit, pokud máte v místnosti, ve které spíte, nějaká elektrická zařízení. Elektromagnetický smog může zhoršovat kvalitu vašeho spánku, růženín vám místnost vyčistí.

Pokud máte nějaké bolesti na těle, umístěte růženín na bolavé místo a nechte jeho vibrace působit. Osobně mohu doporučit tip na migrény – pokud máte migrénu, dejte na chvíli růženín do lednice a poté si jej přiložte na čelo. Úleva se dostaví. Stejně jako egyptská bohyně Isis si i já někdy masíruji pleť růženínem a je potom krásně vyhlazená. Doporučuji vyzkoušet, je to úžasný relax.

Na mém e-shopu najdete růženín v náramku Antika, kterému dominuje řecký kříž z růženínu a jeho koncept byl inspirován právě starořeckou moudrostí. Jedná se o limitovanou edici, které jsem vyrobila pouze 3 kusy – můžete si být tedy jistí, že setkat se s jiným člověkem, který bude mít stejný náramek jako vy, je náhoda téměř nemožná. K náramku přikládám odkaz:

https://www.elles.cz/antika/

Mějte se harmonicky, ať jste kdekoliv.

S láskou

Radka